In&More שמחה על בחירתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו
האתר הוקם במטרה לגולשים ולקהל מידע של האתר חווית קניה של רהיטים, אביזרים לעיצוב הבית, כלי מטבח, ומוצרים איכותיים וייחודיים נוספים. כמו כן, האתר מספק מידע אודות מגוון מוצרים חבילה אותו הוא מציע.

 1. כללי:
  1.1. הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו. אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון. כמו כן, האתר שומר את זכותו לשנות את תנאי התקנון, מעת לעת, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. מועד החלת השינוי יהיה מרגע פרסומו באתר.
  1.2. האמור בתקנון זה לשימוש באופן כללי שווה לבני שני המינים והבלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
  1.3. תנאי התקנון חלים על שימוש באתר ובתכנים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי טאבלט וכיו"ב). כמו כן הם חלים על הפעלה באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
  1.4 הרכישה באתר מוצעת לבעלי כשירות משפטית מגיל 18 בלבד. פעולת של קטין מתחת לגיל 18 חייבת אישור הורה או אפוטרופוס.
  1.5. במקרה שייקבע כי הוראה בתקנון זה אינו ניתנת לאכיפה אוינה חסרת תוקף מטעם, לא יהא כדי להשפיע או לפגוע בחוקיותן, תקפותן ואכיפתן של שאר הוראות הנון.
  1. הגלישה לאתר:
  2.1. הגלישה באתר והעיון בו דורשים הרשמה, והוא פתוח לכל גולש.
  2.2. אין לבצע רכישה באתר על אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בזמן הרכישה כאשר שהוסברו לו כל תנאי התקנון.
  2.3. בעת השארת פרטים או רכישה באתר יתבקש הגולש למסור פרטים אישיים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת מגורים וכן כתובת דואר אלקטרוני פעילה (לשיקול דעתו של האתר). מסירת פרטים או שגויים חלקים למנוע את האפשרות להשתמש בשירותי האתר ולסכל יצירת קשר במקרה הצורך. במקרה של שינוי פרטים יש לעדכנם באתר.
  2.4. האתר לא יעשה בפרטים שנמסרו שימוש, אלא בהתאם לפרטיות הפרטיות של האתר המהווה חלק בלתי נפרד מתקנון זה.
  2.5. האתר מבקש למנוע מכל גולש שימוש באתר לפי שיקול דעתו המוחלט. אלא לגרוע מהאמור לעיל, יכול לאתר למנוע גלישת גולש, או לחסום גישתו אליו בכל מהמקרים הבאים:
  • אם בעת הרכישה או ההרשמה לאתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים;
  • במקרה שנעשה שימוש באתר לביצוע או כדי לנסות לבצע בלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל, או מעשה הנחזה על פניו כבלתי חוקי, או כדי לאפשר, להקל, לעזור או לעודד ביצוע של מעשה כזה;
  • אם הופרו תנאי תקנון זה;
  • אם נצטרף על ידי גולש כל פעולה שתמנע מאחרים לה לאתר או להמשיך להשתמש בכל דרך שהיא.
  1. המוצרים המוצעים לרכישה באתר:
  3.1. שמות המוצרים המוצעים באתר יופיעו בדפי האתר.
  3.2. האתר אינו מחויב, בכל דרך שהיא, לקיים מגוון של מוצרים או שירותים.
  3.3. האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף אותם, ללא כל הודעה או התראה מוקדמת.
  3.4. אופן הצגת מוצרים או שירותים באתר הינו על-פי שיקול דעתו הבלעדי של האתר.
  1. רכישת מוצר באתר:
  4.1. ניתן לרכוש דרך האתר מוצרים באופן נוח, קל ומאובטח.
  4.2. התשלום בגין רכישת מוצר באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי השייך לנרשם או כל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד השלום.
  4.3. בנוסף להוראות התקנון יחולו גם הוראות תקנון חברת הסליקה או אמצעי השלום אחר. על אף האמור לעיל, האתר שומר לעצמו את הזכות לקבוע תשלומים אחרים לנרשמים, והכל על-פי שיקול דעתו הבלעדי.
  4.4. הרכישה באתר תתבצע בכפוף לאישור העסקה על ידי חברת האשראי. במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי יקבל המזמין הודעה וחשבון לא יחויב בגין העסקה.
  1. מחירי מוצרים באתר:
  5.1. המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הוא מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.
  5.2. מעת לעת, האתר יכול להציע לגולשים ולנרשמים לאתר מבצעים והנחות שונות. האתר רשאי להציע מבצעים והנחות באתר, ולשנותם או להפסיקם עת, הכל על-פי בכל שיקול דעתו.
  5.3. המחירים באתר לא כוללים את התקנתם או הרכבתם של המוצרים, אלא אם צוין אחרת. המחיר אינו כולל משלוח בסך 39.00 ₪ להזמנות מתחת ל-‏499.00 ₪
   
  1. מדיניות אספקה:
  6.1. ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר לכתובת הלקוח כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר ו/או לכל מקום אחר עליו יסכימו במקביל לביצוע הזמנה באתר.
  6.2. הזמנות שיבוצעו באתר יטופלו ויסופקו בלוח זמנים כמפורט בעמודי מוצרים וברכישת מספר מוצרים לפי מוצר לוח הזמנים הארוך ביותר למשל.
  6.2.1 בהזמנות לאיזורים מרוחקים או מחוץ לשטחי הקו הירוק ייתכנו עיכובים מעבר לזמן האספקה
  ​​6.3. אין מנוע להזמנה באתר.
  6.4. עלות ההזמנה כוללת את עלות המשלוח. עלות המשלוח עשויה להתעדכן מעת לעת בהתאם לאמור בעמודי מוצרים באתר.
  6.5. במקרה שבו מוצר נמצא באתר אינו זמין במלאי, האתר יעדכן את המזמין בתוך 5 ימי עסקים. המידע המזמין לא יהיה זמין, האתר ישלח את ההזמנה ללא המוצר החסר.
  6.6. שירות והלקוח לא יהיה נוכח בביתו בעת הגעת השליח, בשעה שתואמה אתו מראש, ההזמנה תוחזר ותשלח פעם נוספת לאחר משלוח תשלום נוסף על ידי הלקוח.
  6.6.1 תוספת ולקוח מסרב לקבלת המשלוח / מבקש לבטל את ההזמנה לאחר שההזמנה יצאה לחברת המשלוחים יחולו עליות ביטול ההזמנה ועלויות המשלוחים (הלוך+חזור) בנוסף לדמי ביטול ההזמנה
  6.7. האמור בסעיף 6.6 לעיל לא יחול לאחר והלקוח יבקש בהזמנה או כי הוא מסכים עם הזמנה תושאר ליד הדלת או שכן ששמו נקוב בהזמנה. אחרים הבלעדית הנובעת מהשארת מוצרים ליד הדלת או אצל שכן, כמובן, תהא של הלקוח.
  6.8. אספקת הזמנות תתאפשר בתחומי מדינת ישראל ובכפוף לתנאים הבאים:
  6.8.1. ישנה נגישות סבירה למקום ההזמנה;
  6.8.2. אם מדובר בארגון, מוסד, קיבוץ או ישוב שלא ניתן להגיע אליו ללא אישור מיוחד ו/או שאין בהם רישום מסדר של רחובות ו/או מספרי בתים, ההזמנה תימסר לנקודת החלוקה המרכזית באותו המקום.
  6.9. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ​​ו/או אי-אספקה, שיגרם בכלל של:
  6.9.1. כוח עליון ו/או מאירועים במקום בשליטת האתר;
  6.9.2. מסיבות קשורות לחברת השליחויות;
  6.9.3. תקופות חגים ו/או בתקופות הקודמות לחגים, לרבות בחודשים נובמבר- דצמבר בהם מתקיימים חגי אינטרנט;
  6.9.4. סגירת המשק כך פעילות האתר ו/או ספקיו ו/או נותני שירותיו יפגעו, מכל סיבה שהיא.
  1. מדיניות החזרות, שינוי וביטול הזמנות:
  7.1. בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יועברו לאתר באחד מאמצעי ההתקשרות המופיעים בתחתית התקנון.
  7.2. החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בה חזר כספי או בהחלפה בטווח הזמן של עד 14 יום לאחר קבלת הלקוח את ההזמנה.
  7.3. ההחזר הכספי יבין את ההזמנה.
  7.4. לא תתאפשר החזרת מוצרים שהורכבו בבית הלקוח.
  7.5. נושא וההחזר, שינוי או ביטול יתבקשו לאחר 14 יום קבלת ההזמנה, בקשה להחזר, שינוי או ביטול עסקה יתאפשר בכפוף לשקול דעתו הבלעדי של האתר.
  7.6. החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר המאשרת זאת.
  7.7. במקרה שהחזר, שינוי או ביטול נעשו מפני שהלקוח התחרט (ולא עקב פגם) ואושרו על ידי האתר:
  7.7.1. על הלקוח להשיב פיזית את המוצר למחסני החברה כאשר הוא סגור באריזתו המקורית ולא הורכב;
  7.7.2. לא נעשה במוצר שימוש מכל סוג שהוא;
  7.7.3. המוצר יוחזר בצירוף חשבונית עסקה או הוכחת עסקה;
  7.7.4. יגבו דמי ביטול בגובה 5% מסכום המוצר או סכום 100 ש״ח (לפי הנמוך מבניהם).
  7.8. במקרה שהחזר, שינוי או ביטול נעשו עקב פגם במוצר או אי התאמה, אחרים להחלפת המוצר מבית הלקוח תחול על האתר.
  7.8.1. במקרה והלקוח מעוניין לבטל ולא להחליף מסיבה של פגם או אי התאמה עליו יהיה לשלם עלויות ביטול כמפורט בסעיף 7.7
  7.9. מוצר שיוגדר כפגום על ידי הלקוח ייבדק על ידי האתר. בדיקת האתר המוצר ימצא תקין ו/או שהמוצר נפגם לאחר שנתקבל על ידי הלקוח, הלקוח לא יקבל החזר כספי ויהיה באפשרותו לבקש את שליחת המוצר חזרה אליו בכפוף לתשלום משלוח פעם נוספת.
  7.10. האמור בסעיף 7 לעיל כפו להוראות ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
  1. אחריות האתר:
  8.1. אין להסתמך על פירוט או תיאור מוצר המופיע באתר. יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת מוצר לפני שימוש בו ולקרוא בעיון את הוראות המוצר (לרבות מיני גילמלי שימוש, תחזוקה המוצר וכו') והאחריות הינה על הלקוח.
  8.2. אחריםיות למוצר פגום או מקולקל מוגבלת להחלפת מוצר או מוצר שווה. החבות הבסיסית של האתר לכל מוצר לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר שלו.
  8.2.1 למען הסר ספק, אחריות האתר היא על תקינות מוצרים כשהן מגיעות ללקוח, לא תינתן אחריות לאחר מכן אלא אם כן צויין אחרת בעמוד המוצר אשר נרכש.
  8.2.2 במידות מוצרים באתר תיתכן סטייה של עד 5% במידות המוצר , אין כל טעות במפרט המוצר.
  8.3. מוצרים המופיעים באתר יוצרים, מיובאים ו/או מסופקים על ידי צדדים שלישיים. לקוחות האתרים מאשר ומצהירים כי הם מודעים לכך: (1) שהאחריות למוצרים (כל וישנה), נתנתת על ידי היצרן ו/או היבואן ו/או המשווק ו/או הספק ו/או הספק ובהתאם למדיניות הצד השלישי; (2) הם יישאו באחריות לפנות ולדרוש מהיצרן ו/או היבואן ו/או המשווק ו/או הספק פיצוי בגין כל נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם להם שהוא ימשיך לעלות המוצר. בנוסף לאמור, לא תינתן אחריות למוצרים אשר הורכבו שלא על ידי החברה או מי מטעמה.
  8.4. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם לגולש במיוחד מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי ו/או חיצוני אחר ו/או שימוש במוצרים אשר מוצגים על ידו.
  8.5. תמונות מוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל, וכיו"ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, על המוצר שיסופק ללקוח. טעות סופר בתיאור מוצר ו/או מחירו לא חייב את האתר.
  8.6. מידע ומצגים אודות מוצרים המוצגים באתר, שמקורם בשותפיו העסקיים של האתר ו/או צדדים שלישיים שמוצריהם מופיעים וכל תוכן למוצרים של השותפים העסקיים נמצאים באחריותם הבלעדית ו/או צדדים שלישיים כאמור, ועל כן מובן שלא כל אחריות בגין באתר מידע מעין זה, ואין אתר ערב לרמת הדיוק של מידע זה.
  8.7. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק (ישיר או עקיף), הפסד, עגמת נפש ונפש ושיגלמו לגולשים ו/או לצדדים שלישיים כלשהם בעקבות שימוש או הסתמכות על כל תוכן, מידע, נתון, מצג, תמונה, וידאו, אודיו, פרסומת, מוצר, שירות. וכו' המופעים באתר. כל הסתמכות כזו נעשית על-פי שיקול דעתו ואחריותו הבלעדית של הגולש באתר.
  8.8. האתר בשום מקרה לא יהיה אחראי לנזקגרם לגולש האתר באמצעות יצירת קשר עם שותפיו העסקיים של האתר או צדדים שלישיים.
  8.9. האתר ממליץ לגולשים באתר לנהוג כצרכנים נבונים וזהירים, ולקרוא ביון את המידע באתר ובכלל זה את הראוי למוצר עצמו, תיאורו והתאמתו, כמתואר באתר.
  8.10. התכנים באתר ניתנים להשתמש בכמות שהם (כמות שהם). לא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין תכונות התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם ו/או התאמתם לצרכיו.
  8.11. האתרותו, לרבות כל המופיע בו, יהיה מדויק בכלל ונכון ככל הניתן, ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או לחלופין, יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע.
  8.12. הפעלה באתר ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של כל גולש. כל החלטה שתתקבל בעניין שיתפרסמו באתר הינה באחריותו המלאה.

 1. הפעלה באתר:
  9.1. עבודה באתר מותר למטרות פרטיות ואישיות בלבד (כולל רכישה עסקית של מוצרים). אין להעתיק ולהשתמש או לאפשר להשתמש בהם, אחרת בת מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי, למעט בכפוף לקבלת אישור ו/ או הסכמה מפורשת מראש ובכתב.
  9.2. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל אפליקציית מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה אוחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר.
  9.3 אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים .
  9.4. אין לקשר לאתר מכל אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים, תעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.
  9.5. אין לקשר מהאתר, יש לתת דף הבית של האתרים ("קישור עמוק") ולהוציא, או לפרסם דברים כאלה בכל דרך אחרת, אלא אם הקישור העמוק יהיה לכנים דף באתר כולל וכפי שהוא (AS IS) ניתן להשתמש בו באופן כללי. לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר. תוספת זו, חל איסור לקשר לתכנים מהאתר, במנות מדפי אינטרנט הם מופיעים באתרים (דוגמה: אסור לקשר במישרין לתמונה או לקובץ גרפי באתר, אלא המלא שבו הם מופיעים). כמו כן על כתובתו המדויקת של דף האינטרנט באתר אופיע במקום הרגיל המיועד הרלוונטי בממשק המשתמש, לדוגמה: בשורת הכתובת (סרגל סטטוס) בדפדפן של המשתמש. אין לשנות, לסלף או להסתיר כתובת זו ואין להחליפה בכל כתובת אחרת;
  9.6. האתר חייב לדרוש ביטול כל קישור עמוק לפי שיקול דעתו הבלעדי ובנוסף זה לא תעמוד כל טענה, דרישה או תביעה כלפי האתר בעניין זה.
  9.7. האתר לא יישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בכלל מכל קישור לת מהאתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים בכל דרך אחרת. האחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, היא על מבצע הקישור בלבד.
  9.8. על גולש ו/או משאיר פרטים לשפות את האתר, עובדיו, מנהליו, שותפיו העסקים או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד ומשפט עקב הפרת תקנון זה. בנוסף, ישפה משתמש את האתר, עובדיו, מנהליו או מי מטעמו בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה שתועלהם נגד צד שלישי אחד, למשל, מתכנים שנמסרו על ידו לפרסום באתר וכתוצאה מקישורים שביצע לאתר.
  1. שינויים באתר, שירות תקלות והפסקות:
  10.1. בין לגרוע מהאמור לעיל, האתר יוכל לשנות את מבנה האתר, ו/או המראה ו/או העיצוב של האתר, את היקפם וזמינותם של שירותים באתרים, יהיה ניתן לגבות תשלום עבור תכנים ושירותים כאלה או אחרים על פי החלטתו. כמו כן, האתר יהיה רשאי לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר והכל, בלא צורך להודיע ​​על כך מראש.
  10.2. השינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעות, שינויים מסוג זהים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי נוחות וכיו"ב. לא יהיו לגולשים או לחברי המועדון באתר כל טוענים, תביעות ו/או דרישה כלפי האתר בגין שינויים בביצוע ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועים.
  10.3. האתר אינו מתחייב ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתנו בבטחה וללא טעויות וחסינים מפני גישה בלתי מורשית למחשבי האתר או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, ביה, בתוכנה, בק ובמערכות תקשורת אצל האתר או אצל מי מספקיו.
  1. קניין רוחני:
  11.1. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני הם בבעלות האתר בלבד, או בבעלות צד שלישי, שהרשה לאתר לעשות שימוש על פי דין בתכנים אלו בכלל זה שותפות העסקיים של האתר.
  11.2. אין להעתיק, להפיץ, להראות בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין עצמאי ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים , אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהאתר או בעלי הזכויות האחרים, לפי העניין, ובכפוף לתנאי ההסכמה )ככל שתינתן). האתר לתכנים שהוזנו או נמסרו על ידי הגולשים לאתר.
  11.3. אם וככל שניתנה הסכמה, יש זכות מלהסיר, למחוק או לשבש כל הודעה או סימן בעניין זכויות קניין רוחני, למשל: סימון זכויות היוצרים ,© או סימן מסחר ®, הנווים לתכנים שיעשו בהם שימוש.
  11.4. סימני המסחר, צילומים, תמונות תכנים ומודעות הפרסומת של שותפיה העסקיים של האתר הינם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמת המפרסמים מראש ובכתב.
  1. סמכות שיפוט:
  12.1. על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, אולם לא תהיה תחולה לכללי ברית הדין הבינלאומי הקבועים בהם.
  12.2. לבתי המשפט שבאזור השיפוט של בית המשפט המחוזי בעיר לוד תהיה סמכות שיפוט ייחודית בכל עניין הנובע ו/או קשור לתקנון זה.
  1. מדיניות פרטיות:
  13.1. האתר מכבד את פרטיות המידע.
  13.2. בנוסף למידע נוסף על המחשב שלך בזמן הרשמתך, אוסף האתר מידע מסודר אודות המחשב שלך, אשר באמצעותו הנך מבקר ומבצע פעולות באתר. מידע נאסף אוטומטי (לרבות באמצעות שימוש ב"עוגיות") והוא עשוי לכלול כתובות IP, סוג דפדפן, זמני גלישה וכניסה לאתר, אופן הגלישה והכלי בו הנך משתמש למטרת הגלישה, פרטים לגבי ספק האינטרנט שלך וכתובות אתרי מהן הגעת. (המידע הנמסר בעת ההרשמה והמידע הנאסף על ידי האתר בפסקה זו יכונו יחד: "המידע הנאסף באתר").
  13.3. הנאסף באתר ישמש את האתר, בין היתר, לצורך הפעלת האתר בצורה הטובה ביותר, לשמירה על איכות ורמת שירות גבוהה, וכן לצורך סטטיסטיקה כללית לגבי שימוש באתר.
  13.4. האתר ו/או מי מטעמו רשאים לעשות שימוש במידע הנאסף באתר למטרות הבאות:
  • לספק לך את המידע שביקשת או מידע נוסף אשר באתר מאמינים שהוא עשוי לעניין אותך, מעת לעת;
  • להתאים פרסומות ומידע מסחרי על פי העדפותיך האישיות;
  • מחפש עמך קשר על ידי נציגי האתר בנוגע למוצרים אותם מספקים;
  • רק לבצע סקרי לקוחות ו/או מחקרי שיווק אשר האתר עורך מעת לעת.
  13.5. האתר ו/או מי מטעמו לא יגלו ו/או ימכרו כל מידע הנאסף באתר לכל צד שלישי, זה למעט למי מטעמם הם מספקים את המידע הנאסף באתר אך ורק לצורך מתן שירות ואשר הם מחויבים להגנה מלאה על סודיות המידע הנאסף באתר.
  13.6. יחד עם זאת, האתר ו/או מי מטעמו רשאים להעביר מידע שלישי הנאסף באתר לצדדים בכל אחד מהמקרים הבאים:
  • ניתנה הסכמתך מראש ובכתב;
  • ו/או מי מטעמו האתרים על פי חוק להעביר את האמור, למשל, מכוח לבית משפט;
  • על מנת להגן על זכויותיהם המשפטיות והקנייניות של ו/או מי מטעמו בכל הנוגע לאתר זה;
  • אם תפר את התקנון של האתר או אם תבצע באמצעות האתר, או בקשר עם האתר, פעולות מנוגדות או הנחזות כמנוגדות לדין, או כל ניסיון לבצע פעולות כאלה;
  • בכל מקרה שהאתר יסבור, כי מסירת הנאסף נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לגוף המשתמש או לגופו או לרכושו של צד שלישי;
  • אם יעבור לעלות תאגיד אחרת ניתן להעביר את הקיים באתר, אבל רק במקרה שהתאגיד צריך לשמור על מדיניות פרטיות זו.
  כמו כן, יתכן שהאתר יעביר לצדדים שלישיים מידע סטטיסטי כללי, אישי או הפעלה פרטית, למשל המספר היחיד של המבקרים באתר זה ובכל עמוד של האתר וכן שמות הדומיין של נותני שירות האינטרנט של המבקרים באתר.
  13.7. חשוב לזכור שלא ניתן לערוב במאת האחוזים מפני פעילות עוינת ונחושה מצד גורמים זרים אין בפעולות אלה בטחון מוחלט והר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים לחלוטין מפני גישה בלתי מורשית למידע הנאסף בו.
  13.8. מובר, כי ביצוע רישום באתר על ידי, המספר של המשתמש לקבל דואר אלקטרוני ו/או מסרונים [SMS] מהחברה, לרבות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים [SMS] שמטרתם לעודד רכישת מוצר או שירות, אשר עשוי לכלול עדכונים בנושאים שונים, פרטים על ביצוע עסקה, פרסום וכיוצ"ב, ולרבות מסרים המכילים תוכן העונה על הכתובת "דבר פרסומת", על פי תיקון 40 לחוק תקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982.
  1. צרו קשר:
  14.1. החברה מקפידה על קיום הוראות החוק ומכבדת את זכותם של משתמשי האתר ואחרים לפרטיות ולשם טוב. אם אתה סבור כי פורסם באתר תוכן הפוגע בך מטעם, נאפנה אלינו לפי הפרטים שלה ואנו נשתדל בפנייתך בכל ההקדם. פניות פנויות אחרות לספק באמצעים הבאים:
  מרכז לוגיסטי ומשרדים: שד' המלך חסן השני 12 קריית עקרון  דוא"ל: www.inandmore@gmail.com
  טלפון:

  0506310630


  כל הזכויות בתקנון זה שמורות ואין לשכפל או להפיץ אותו.